Reklama

Polowanie na Kanye

Buty sygnowane nazwiskiem muzyka są obecnie najbardziej pożądanym towarem w Warszawie.

Polowanie na Kanye Yeezy Boost 350 / fot. materiały prasowe

Dziś media w całej Polsce obiegły zdjęcia i filmy pokazujące nietypową kolejkę. O ile jakiś czas temu przepychające się tłumy mogliśmy oglądać pod sklepem H&M przy okazji premiery kolekcji Balmain, to teraz chodzi nie o znanego projektanta, a muzyka. Pierwszą kolekcję butów Yeezy Boost 350 Kanye West wypuścił w 2015 w ramach współpracy z marką Adidas. Jak można się domyślać – z półek zniknęły w mgnieniu oka, a ostatnio, żeby kupić w Polsce, należało zapisać się na listę oczekujących i wziąć udział w... losowaniu.

 

Jutro do sprzedaży trafi czarna odsłona sneakersów Kanyego, Pirate Black. Na nią również były zapisy. Ale przy ograniczonej liczbie sztuk (chodzą głosy, że będą zaledwie 33), znalezienie się na liście nie daje jednak gwarancji, że do domu wróci się z nowiutką parą Yeezy. Dlatego dziś pod sklepem WS2 na ul. Szpitalnej można zobaczyć sporą kolejkę, którą wspierają pączkami Dunkin' Donuts, a kawą Starbucks Polska. Podobno najwytrwalsi stoją tam od poniedziałku! Trzeba dodać, że buty zaprojektowane przez Westa kosztują bagatela 849 PLN. Dla tych, którzy nie chcą koczować na stołecznym chodniku, jest dostępna także opcja zakupów online na stronie adidas.pl/kanye.

 

Nawet jeżeli jest to świetnie przygotowana akcja promocyjna, to zamierzony efekt został osiągnięty – dziś w stolicy mówią o tym wszyscy.

Reklama

Polecane wideo

Kolejka po buty Kanye Westa Yeezy Boost 350

Kolejka pod sklepem WS2 / źródło: F...
Kolejka pod sklepem WS2 / źródło: Facebook Chmielna 20
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...nauczyć się pięciu języków jak modelka Andrea Diaconu?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.